Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami. Oświadczenie powinno zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu,  data zakupu. Koszty wysyłki zwracanego towaru ponosi Klient. 


Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:


Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki z reklamowanym produktem razem z dowodem zakupu. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie nazwy produktu, przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady. 

Po otrzymaniu towaru na maila wyślemy wiadomość oraz numer reklamacji.

O sposobie rozpatrzenia reklamacji poinformujemy w ciągu 14 dni od daty otrzymania prawidłowo dokonanej reklamacji.  Decyzję o sposobie rozpatrzenia reklamacji przekażemy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefoniczne na dane zawarte w formularzu reklamacyjnym.

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji towar odsyłany jest na koszt klienta. Jeżeli klient nie odbierze odrzuconej reklamacji w ciągu 30 dni kalendarzowych od otrzymania decyzji towar zostanie zutylizowany. Jeżeli reklamacja zostanie uznana, dokonamy zwrotu wszystkich otrzymanych środków pieniężnych, w tym koszty przesyłki towaru  i koszty przesyłki towaru do nas (nie wyższe niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez Pocztę Polską)

Nie odbieramy przesyłek wysłanych do naszej siedziby za pobraniem.

Adres do wysyłki:

Przetopione Ramki
Cicha 4
84-123 Połchowo

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl